hari om

Kilka słów o mnie...

Certyfikowana masażystka dźwiękiem mis tybetańskich - koncerty i sesje indywidualne.

Malarka Vedic Art, maluje intuicyjne obrazy duszy oraz 

energetyczne mandale osobiste.

Prowadzi autorskie warsztaty uwalniania emocji oraz kręgi kobiet.

Dyplomowana arteterapeutka, pasjonatka medycyny niekonwencjonalnej, natury i pozytywnych wibracji - ukończone kursy z ziołolecznictwa i naturoterapii. W swojej praktyce wykorzystuje pracę z czakrami i kryształami.

Radiescetka (specjalizacja - radiestezja terapeutyczna).

Praktykuje Mindfulness trening uważności, jogę Iyengara oraz medytację. 

Certyfikowany Event Manager.

Założycielka i Prezes Fundacji Samouzdrawianie.

Jak to się zaczęło...

Na drogę rozwoju osobistego weszłam wiele lat temu, pracując jeszcze na stanowisku Managera w dużej korporacji zajmującej się usługami telewizyjnymi. Żyjąc w biegu zaczęłam praktykować jogę Iyengara, medytację i uważność, które dawały mi siłę, spokój i równowagę w życiu codziennym.

Prawdziwy zwrot w moim życiu nastąpił jednak w 2018 roku, gdy otrzymałam diagnozę - rzadki nowotwór szpiku kostnego

- stan zaawansowany, rokowanie - 2 lata życia.


Preferuję holistyczne podejście do zdrowia człowieka - traktowanie organizmu jako całości i przywracanie równowagi na wszystkich poziomach: fizycznym, energetycznym, emocjonalnym i duchowym. Zatem oprócz konwencjonalnego leczenia zaczęłam szukać innych możliwości i najważniejsze - DOŚWIADCZAĆ

(tworzę OBRAZY i MUZYKĘ DUSZY).

Wierzę w udowodnioną naukowo moc samouzdrawiania organizmu. Ukończone liczne warsztaty dały mi nie tylko nowe umiejętności, ale przede wszystkim zrozumienie, jak wiele mogę jeszcze zrobić dla swojego zdrowia, ale też innych osób, aby aktywować i wzmocnić siłę samoleczenia organizmu. Aby móc pomóc innym w 2020 roku założyłam Fundację Samouzdrawianie.

Diagnoza była i jest okazją do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu w zgodzie z samym sobą, ze swoim sercem. Zrozumiałam, że koniec stał się nowym początkiem w moim życiu, a choroba nie zawaliła mojego świata tylko go zmieniła:) 

ja.png
20200731_203630_edited.jpg

Dlaczego Hari OM...

Hari Om to mantra w sanskrycie, która usuwa wszystkie cierpienia, karmę. Pozwala osobie, która ją śpiewa uwolnić się od cierpienia i ponownie połączyć się z uniwersalną świadomością.

Hari odnosi się do osoby, która usuwa problemy, blokady, ból i niewolę. Hari oznacza światłość i świadomość. Mówi się, że powtarzanie tego imienia usunie skutki karmiczne i cierpienie.

OM, z drugiej strony, jest pierwotną świętą sylabą, która obejmuje cały wszechświat i wszystkie istoty. Uważana jest za mantrę, która obdarza mocą, wewnętrzną siłą i kreatywnością. 

Powtarzanie Hari OM tworzy rodzaj medytacji, która ma aktywować czakry, oczyścić, uwolnić, ale i rozbudzić wewnętrzną moc. Medytacja Hari OM pozwala również pranie przejść z jednego centrum energii do następnego.

20200905_235239.jpg