top of page
4.jpg

MUZYKA DUSZY

Od zawsze fascynowała mnie muzyka i możliwości, jakie daje głęboka relaksacja ciała i ducha. Obecnie doświadczam bezpośrednio dotyku dźwięku - MUZYKI DUSZY - podczas sesji, które prowadzę - zarówno indywidualnych masaży dźwiękiem z wykorzystaniem certyfikowanych mis Petera Hessa i kamertonów terapeutycznych, jak i grupowych sesji relaksacyjnych tzw. kąpieli w dźwiękach z udziałem wielu instrumentów archaicznych: mis kryształowych i tybetańskich, harfy i piramidy kryształowej, gongu Fen i Tam tam, dzwonków Koshi, Zaphir i Ting-Sha, sansuli Renessaince, gazofonu Tank Drum, kija deszczowego, bębna oceanicznego i bębna szamańskiego. W mojej praktyce podczas indywidualnego masażu wykorzystuję pracę z oczyszczaniem czakr, medytację prowadzoną, radiestezję terapeutyczną jak również w rozszerzonej wersji litoterapię, chromoterapię i fototerapię.

Zapraszam na sesje grupowe i indywidualne. 

misy tybetańskie

RELAKSACYJNE SESJE GRUPOWE

Uzdrawiająca moc dźwięku jest znana już od dobrych pięciu tysięcy lat i stosowano ją w wedyjskiej sztuce uzdrawiania. Z tej praktyki wywodzi się masaż dźwiękiem mis tybetańskich bazujący na istocie oddziaływania drgań akustycznych na ciało i duszę człowieka.
Człowiek dla zachowania zdrowia musi żyć w harmonii ze światem, ale przede wszystkim z samym sobą. Ta harmonia jest często zagrożona i zaburzona przez codzienny stres wywołany codziennym szybkim tempem życia. Aby osiągnąć stan relaksu można skorzystać z masażu dźwiękiem, ponieważ wprowadza nas on w stan odprężenia, stan Alfa - osiągnięty dzięki wibracji dźwięku.
Sesja relaksacyjna z wykorzystaniem tybetańskich mis dźwiękowych ma działanie relaksujące, ale także lecznicze i psychoterapeutyczne, ponieważ terapia dźwiękiem przywraca organizmowi harmonię, a także wzmacnia go i odpręża. Dźwięk mis usuwa także ból, strach, niepokój, depresję i różnego typu blokady o podłożu psychicznym, które zgromadziliśmy przez lata, a które są przyczyną wielu chorób. Uruchamia i wzmacnia uzdrawiające siły wewnętrzne, pomaga odzyskać radość życia. Działa na ciała fizyczne i subtelne, doprowadzając je do harmonii i równowagi. Dźwięki mis wnikają w ciało powodując wibrację i ruch komórek, dzięki czemu każda z nich jest masowana jakby od wewnątrz, a jej odpowiednia częstotliwość komórkowa powraca. Misy wydają zróżnicowane dźwięki o różnych walorach terapeutycznych, których potrzebuje ciało prowadząc do jego harmonii na wszystkich poziomach. Tak zwaną "kąpiel w dźwiękach" stosuje się także dla poprawy zdolności twórczych, kreatywności i koncentracji.
Podczas koncertu grupowego leży się na matach z poduszką pod głową, przykrywa się kocem, aby osiągnąć przyjemny stan głębokiego relaksu. Dźwięki przenikają i oddziaływują na nasze komórki z daleka.
 

koncert mis tybetańskich
masaż misami tybetańskimi

TERAPEUTYCZNE SESJE INDYWIDUALNE

Sesja masażu misami tybetańskimi z koloroterapią energetyczną czakr

 

Chromoterapia, czyli leczenie kolorem, zakłada, że barwy odbieramy nie tylko przez oczy, ale i przez wszystkie komórki ciała, że mają one fundamentalny wpływ na nasz organizm. Wpływ ten ma dwojaki charakter – psychiczny oraz fizyczny. Obydwa te komponenty, psychika i fizyczność, są zaś ściśle powiązane i składają się na nasze dobre zdrowie, dlatego chromoterapia działa kompleksowo. Przeprowadzone badania udowodniły, iż każdy kolor ma pewne właściwości (częstotliwość drgań - odpowiednią długość fali), z czym wiąże się określona energia. Fale te przechodzą przez układ nerwowy i ośrodki energii tzw. czakry do tych części ciała, które je potrzebują - utrzymując lub przywracając harmonię w naszym organizmie, odbudowując i wzmacniając naturalne zdolności samouzdrawiania. Czakry są to centra energii rozmieszczone w naszym ciele, odpowiadające za jej pobieranie, przekształcanie i przekazywanie do wszystkich narządów wewnętrznych ciała ludzkiego. Głównych czakr mających największy wpływ na zdrowie i samopoczucie jest siedem. Jeżeli funkcjonują one prawidłowo, czujemy się świetnie i fizycznie i psychicznie. Jeżeli natomiast energia napotyka na blokady, wtedy praca czakr jest zaburzona, a wynikająca z tego dysharmonia źle wpływa na stan zdrowia i ogólne samopoczucie (stanowiąc jedną z przyczyn chorób fizycznych i psychicznych). Zadaniem sesji koloroterapii (chromoterapii) jest przywrócenie równowagi w naszym organizmie. Jedną z metod jest wykorzystanie atestowanego urządzenia emitującego światło o określonym kolorze. Koloroterapia z wykorzystaniem lampy Bioptron, którą stosuje, jest całkowicie bezpieczna i skuteczna. Lampa Bioptron wykorzystuje specjalne filtrywyposażone w bioinformacje. Filtry te są wytwarzane ręcznie we Francji, zapewnia to optymalne i najskuteczniejsze załamanie światła, tak ważne podczas tego procesu.

W wyrównaniu poziomu energetycznego czakr stosuję również litoterapię, a więc wykorzystanie emitowanej energii specjalnie dobranych kamieniszlachetnych. Z kolei podczas prowadzonej medytacji wprowadzę Cię w głęboki relaks, aby jeszcze bardziej wzmocnić naturalne procesy samouzdrawiania organizmu i dobroczynność stosowanych terapii.

 

Gdy Twoje centra energetyczne będą pracować prawidłowo przejdę do masażu misami tybetańskimi. To głęboko relaksujący zabieg, który porusza dobroczynną wibrację każdej komórki organizmu. To dźwięki mis, których subtelne tony mają niezwykłą siłę oddziaływania. Każdy dźwięk odbieramy nie tylko zmysłem słuchu, lecz także całym ciałem, dlatego metoda masażu dźwiękiem, mimo swej delikatności, ma dużą siłę oddziaływania. Do zabiegu, wykonywanego według metody Petera Hessa, używam specjalnie wyprodukowane misy Petera Hessa oraz kamertony terapeutyczne o określonych tonach, które mają sprawdzony, dobroczynny wpływ na organizm. Ich wibracja jest przyjemna w odbiorze – przepływa przez tkanki, pobudzając do drgań każdą komórkę i regulując ich pracę. Już samo słuchanie niezwykłych, pełnych harmonii i ukojenia tonów mis jest pięknym przeżyciem. Natomiast połączenie wrażeń słuchowych oraz odczuwania wibracji bezpośrednio we własnym ciele podczas masażu dźwiękiem jest absolutnie niepowtarzalnym doznaniem. Podczas zabiegu misy stawiane są w różnych miejscach na całym ciele, obok ciała lub prowadzone nad nim tak, aby całe ciało poddać harmonijnej wibracji. Na sam koniec sesji odbędzie się relaksacja końcowa - otulą Cię dźwięki natury, instrumentów kryształowych i innych instrumentów archaicznych.

 

Co Cię spotka podczas sesji?

- diagnostyka poziomu energetycznego wszystkich czakr;

- litoterapia oraz chromoterapia światłem (z wykorzystaniem atestowanej lampy Bioptron);

- medytacja prowadzona;

- masaż misami tybetańskimi oraz kamertonami terapeutycznymi;

- relaksacja końcowa.

 

Cała sesja odbywa się w pozycji leżącej na specjalistycznym stole odpowiednim do masażu terapeutycznego. Należy zadbać, by strój był wygodny, miękki, bez guzików i metalowych elementów, które podczas masażu stykałyby się z misami, zakłócając ich dźwięk.

 

Dla kogo jest ta sesja?

Ta sesja terapeutyczna jest dla każdego, kto chce doświadczyć głębokiej relaksacji oraz wzmocnić naturalne siły samouzdrawiania organizmu. Stosowane podczas sesji terapie naturalne pomagają uporać się ze stresem, lękiem, początkowymi fazami depresji, przemęczeniem, stanami obniżonego nastroju i negatywnymi emocjami. Poprawiają zdolność koncentracji, wzmacniają pamięć i siły psychiczne. Stosuje się je również w przypadku rozmaitych dolegliwości bólowych oraz stanach napięcia – głowy, brzucha, pleców, stawów, oraz mięśni. Poprawiają metabolizm i odnowę komórkową, a więc wspierają w procesie odchudzania. 

Sesja wykonywana przynajmniej dwa razy w miesiącu znacznie wspomaga odporność organizmu, regenerację organizmu po przebytej chorobie, a także wzmocnienie sił witalnych podczas jej trwania.

Proponowana sesja terapeutyczna nie ma ograniczeń wiekowych.

 

Przeciwskazania

Ciężkie choroby neurologiczne, choroby psychiatryczne poza depresją, wszczepione urządzenia elektroniczne, np. rozrusznik serca, obecne w ciele guzy nowotworowe oraz nieznanego pochodzenia, ciąża pierwsze trzy miesiące - w przypadku późniejszej ustawiam misy wyłącznie obok ciała i masaż jest subtelniejszy.

Ze względu na obecny stan pandemii nie wykonuje sesji u osób przeziębionych, z zakaźnymi chorobami dróg oddechowych.

 

Sesja trwa ok 60-70min

20211005_181050.jpg
Zrzut ekranu 2021-12-30 o 12.58.58.png
Zrzut ekranu 2022-08-16 o 11.27.57.png

Opinie uczestników

"Sesja (kąpiel w dźwiękach) był dla mnie niesamowitym odkryciem i przeżyciem zarazem. Podałam się temu co mnie spotkało. Niezwykle dźwięki mis zregenerowały moje ciało i ukoiły nerwy z minionego tygodnia. Bardzo podobała mi się też gra na gongach. Na pewno będę chciała powtórzyć to przyjemne doświadczenie. Dziękuję Hari OM."

Magdalena O.

"Masaż tybetańskimi misami dźwiękowymi w wykonaniu Hari OM to wspaniały relaks, okazja do oderwania się od codzienności, zanurzenia w sobie i cudownej muzyce. Polecam gorąco każdemu, kto chciałby przeżyć coś niesamowicie pięknego i kojącego. Czuję się głęboko zrelaksowana i zdecydowanie mam więcej sił"

Marcelina A.

"Miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie, a właściwie grupowej sesji masażu dźwiękami w wykonaniu Hari OM  Jest to niecodzienna forma relaksu nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Całkowity spokój i odprężenie przy wtórze delikatnych dźwięków, niesamowity czas tylko dla siebie. Polecam :)"

Iwona J.

"Jestem wdzięczna, że mogłam doświadczyć takiego spotkania… indywidualnego masażu… odprężenia lecz również zrozumienia i dopełnienia tego co przeczuwałam, co we mnie już dojrzewało. 

Hari Om jest na tyle subtelna w tym co robi, czująca i wrażliwa na to co jest potrzebne, ważne w danej chwili, sprawia to poczucie bezpieczeństwa. Jest to niezmiernie ważne przy tego typu masażach, by puścić kontrole i zaufać. Wówczas jedynie możliwa jest szansa na przepływ energii bez ograniczeń. Czułam tę falę energii, czułam jak moje ciało się harmonizuje. Dziękuje i bardzo polecam!"

Agnieszka T.

5.jpg

Będę wdzięczna za Twoją opinię :)

Dziękujemy za przesłanie!

Nadchodzące wydarzenia

 • I FESTIWAL OBFITOŚCI - Koncert mis i gongów online free
  I FESTIWAL OBFITOŚCI - Koncert mis i gongów online free
  pt., 19 mar
  I Festiwal Obfitości
  19 mar 2021, 20:00 – 21:05
  I Festiwal Obfitości
  19 mar 2021, 20:00 – 21:05
  I Festiwal Obfitości
  Zapraszam Cię na medytacje i koncert mis i gongów rozpoczynąjący I Festiwal Obfitości https://odnowa.center/stm-zoom/ceremonia_otwarcia/
  Udostępnienia
 • Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach
  Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach
  niedz., 27 wrz
  Poruszenie Joga
  27 wrz 2020, 11:00 – 12:00
  Poruszenie Joga, Norwida 22/4, 50-375 Wrocław, Polska
  27 wrz 2020, 11:00 – 12:00
  Poruszenie Joga, Norwida 22/4, 50-375 Wrocław, Polska
  Podczas koncertu będą "kąpać się" Państwo w dźwiękach mis kryształowych i tybetańskich, harfy kryształowej, gongu Fen i Tam tam, dzwonków Koshi, Zaphir i Ting-Sha, sansuli Renessaince, gazofonu Tank Drum, kija deszczowego, bębna oceanicznego oraz bębna szamańskiego.
  Udostępnienia
 • Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach
  Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach
  sob., 26 wrz
  Poruszenie Joga
  26 wrz 2020, 18:00 – 19:00
  Poruszenie Joga, Norwida 22/4, 50-375 Wrocław, Polska
  26 wrz 2020, 18:00 – 19:00
  Poruszenie Joga, Norwida 22/4, 50-375 Wrocław, Polska
  Podczas koncertu będą "kąpać się" Państwo w dźwiękach mis kryształowych i tybetańskich, harfy kryształowej, gongu Fen i Tam tam, dzwonków Koshi, Zaphir i Ting-Sha, sansuli Renessaince, gazofonu Tank Drum, kija deszczowego, bębna oceanicznego oraz bębna szamańskiego.
  Udostępnienia
 • Koncert - sesja psychoonkologiczna Świdnik
  Koncert - sesja psychoonkologiczna Świdnik
  sob., 25 sty
  Świdnik
  25 sty 2020, 19:00
  Świdnik, 21-040 Świdnik, Polska
  25 sty 2020, 19:00
  Świdnik, 21-040 Świdnik, Polska
  Udostępnienia
bottom of page