4.jpg

MUZYKA DUSZY

Od zawsze fascynowała mnie muzyka i możliwości, jakie daje głęboka relaksacja ciała i ducha. Obecnie doświadczam bezpośrednio dotyku dźwięku - MUZYKI DUSZY - podczas sesji, które prowadzę - zarówno indywidualnych masaży dźwiękiem z wykorzystaniem certyfikowanych mis Petera Hessa i kamertonów terapeutycznych, jak i grupowych koncertów tzw. kąpieli w dźwiękach z udziałem wielu instrumentów archaicznych: mis kryształowych i tybetańskich, harfy kryształowej, gongu Fen i Tam tam, dzwonków Koshi, Zaphir i Ting-Sha, sansuli Renessaince, gazofonu Tank Drum, kija deszczowego, bębna oceanicznego i bębna szamańskiego. W mojej praktyce podczas indywidualnego masażu wykorzystuję pracę z oczyszczaniem czakr, radiestezję terapeutyczną jak również w rozszerzonej wersji chromoterapię i fototerapię (Bioptron).

Zapraszam na koncerty oraz masaż podczas sesji indywidualnej. 

misy tybetańskie

Uzdrawiająca moc dźwięku jest znana już od dobrych pięciu tysięcy lat i stosowano ją w wedyjskiej sztuce uzdrawiania. Z tej praktyki wywodzi się masaż dźwiękiem mis tybetańskich bazujący na istocie oddziaływania drgań akustycznych na ciało i duszę człowieka.

Człowiek dla zachowania zdrowia musi żyć w harmonii ze światem, ale przede wszystkim z samym sobą. Ta harmonia jest często zagrożona i zaburzona przez codzienny stres wywołany codziennym szybkim tempem życia. Aby osiągnąć stan relaksu można skorzystać z masażu dźwiękiem, ponieważ wprowadza nas on w stan odprężenia, stan Alfa - osiągnięty dzięki wibracji dźwięku.

Masaż tybetańskimi misami dźwiękowymi ma działanie relaksujące, ale także lecznicze i psychoterapeutyczne, ponieważ terapia dźwiękiem przywraca organizmowi harmonię, a także wzmacnia go i odpręża. Dźwięk mis usuwa także ból, strach, niepokój, depresję i różnego typu blokady o podłożu psychicznym, które zgromadziliśmy przez lata, a które są przyczyną wielu chorób. Uruchamia i wzmacnia uzdrawiające siły wewnętrzne, pomaga odzyskać radość życia. Działa na ciała fizyczne i subtelne, doprowadzając je do harmonii i równowagi. Dźwięki mis wnikają w ciało powodując wibrację i ruch komórek, dzięki czemu każda z nich jest masowana jakby od wewnątrz, a jej odpowiednia częstotliwość komórkowa powraca. Misy wydają zróżnicowane dźwięki o różnych walorach terapeutycznych, których potrzebuje ciało prowadząc do jego harmonii na wszystkich poziomach. Masaż misami tybetańskimi stosuje się także dla poprawy zdolności twórczych, kreatywności i koncentracji.

Podczas koncertu grupowego leży się na matach z poduszką pod głową, przykrywa się kocem, aby osiągnąć przyjemny stan głębokiego relaksu. Dźwięki przenikają i oddziaływują na nasze komórki z daleka.

Indywidualny masaż z wykorzystaniem mis polega na ułożeniu odpowiedniej misy lub mis na ciele osoby masowanej w określonych miejscach i delikatne pobudzanie ich do drgań. W czasie masażu zmienia się miejsce ułożenia mis. Stosuje się też ułożenie mis w pewnej odległości od ciała. Masaż wykonuje się w pozycji leżącej na wygodnym stole przeznaczonym do masażu terapeutycznego.

koncert mis tybetańskich
masaż misami tybetańskimi

Opinie uczestników

Magdalena O.

"Koncert (kąpiel w dźwiękach) był dla mnie niesamowitym odkryciem i przeżyciem zarazem. Podałam się temu co mnie spotkało. Niezwykle dźwięki mis zregenerowały moje ciało i ukoiły nerwy z minionego tygodnia. Bardzo podobała mi się też gra na gongach. Na pewno będę chciała powtórzyć to przyjemne doświadczenie. Dziękuję Hari OM."

Marcelina A.

"Masaż tybetańskimi misami dźwiękowymi w wykonaniu Hari OM to wspaniały relaks, okazja do oderwania się od codzienności, zanurzenia w sobie i cudownej muzyce. Polecam gorąco każdemu, kto chciałby przeżyć coś niesamowicie pięknego i kojącego."

Iwona J.

"Miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie, a właściwie masażu dźwiękami w wykonaniu Hari OM  Jest to niecodzienna forma relaksu nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Całkowity spokój i odprężenie przy wtórze delikatnych dźwięków, niesamowity czas tylko dla siebie. Polecam :)"

5.jpg

Będę wdzięczna za Twoją opinię :)

Dziękujemy za przesłanie!

Wydarzenia

 • I FESTIWAL OBFITOŚCI - Koncert mis i gongów online free
  19 mar, 20:00 – 21:05
  I Festiwal Obfitości
  Zapraszam Cię na medytacje i koncert mis i gongów rozpoczynąjący I Festiwal Obfitości https://odnowa.center/stm-zoom/ceremonia_otwarcia/
  Udostępnienia
 • Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach
  27 wrz 2020, 11:00 – 12:00
  Poruszenie Joga, Norwida 22/4, 50-375 Wrocław, Polska
  Podczas koncertu będą "kąpać się" Państwo w dźwiękach mis kryształowych i tybetańskich, harfy kryształowej, gongu Fen i Tam tam, dzwonków Koshi, Zaphir i Ting-Sha, sansuli Renessaince, gazofonu Tank Drum, kija deszczowego, bębna oceanicznego oraz bębna szamańskiego.
  Udostępnienia
 • Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach
  26 wrz 2020, 18:00 – 19:00
  Poruszenie Joga, Norwida 22/4, 50-375 Wrocław, Polska
  Podczas koncertu będą "kąpać się" Państwo w dźwiękach mis kryształowych i tybetańskich, harfy kryształowej, gongu Fen i Tam tam, dzwonków Koshi, Zaphir i Ting-Sha, sansuli Renessaince, gazofonu Tank Drum, kija deszczowego, bębna oceanicznego oraz bębna szamańskiego.
  Udostępnienia
 • Koncert - sesja psychoonkologiczna Świdnik
  25 sty 2020, 19:00
  Świdnik, 21-040 Świdnik, Polska
  Udostępnienia