niedz., 27 wrz | Poruszenie Joga

Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach

Podczas koncertu będą "kąpać się" Państwo w dźwiękach mis kryształowych i tybetańskich, harfy kryształowej, gongu Fen i Tam tam, dzwonków Koshi, Zaphir i Ting-Sha, sansuli Renessaince, gazofonu Tank Drum, kija deszczowego, bębna oceanicznego oraz bębna szamańskiego.
Rejestracja jest zamknięta
Koncert MUZYKA DUSZY - kąpiel w dźwiękach

Czas i lokalizacja

27 wrz 2020, 11:00 – 12:00
Poruszenie Joga, Norwida 22/4, 50-375 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Terapia dźwiękiem mis tybetańskich i innych instrumentów archaicznych od wielu wieków pomaga ludziom zdrowieć, żyć pełnią życia, ale też wyciszać się. Podczas koncertu umysł zapada w stan alfa dzięki czemu osiąga się głęboki, oczyszczający relaks, niektórzy nawet mogą odbyć podróż wgłąb siebie. Więcej informacji o dobroczynnym działaniu wibracji mis tybetańskich na mojej stronie - zapraszam.

W trakcie koncertu będą Państwo leżeć z zamkniętymi oczami w wygodnej pozycji na matach z poduszkami pod głową, warto przykryć się kocem (maty i koce dostępne na sali, warto zabrać swoją ulubioną poduszeczkę). Ubranie powinno być luźne i wygodne. Warto zabrać ze sobą również wodę, gdyż po koncercie ważne jest nawadnianie organizmu. Fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły.

Uwaga! Ze względu na pandemię - koncert odbędzie się dla ograniczonej liczby osób - zatem obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc - chętne osoby proszę o wiadomość (najlepiej na FB) - możliwość zapisu musi potwierdzić artystka w mailu zwrotnym. Artystka będzie wdzięczna za darowiznę po koncercie na poczet leczenia.

Po koncercie zapraszamy do obejrzenia wystawy obrazów Artystki.

Udostępnij to wydarzenie