przyjaźń

Największy dar to drugi człowiek, który daje swoją obecność, który jest wsparciem, który dotrzymuje słowa, na którego zawsze można liczyć.

Polecam usługi tych osób, które nieprzypadkowo spotkałam w życiu i które bardzo mi pomogły.

Ich praca jest wyjątkowa, bo to co robią - robią prosto z serca.

Marcelina

Marcelina Andrzejewska Fotografia Naturalna

Marcelina robi wyjątkowo piękne, naturalne zdjęcia. Potrafi uchwycić w kadrze ten niezwykły moment. Delikatność i piękno kobiety czy uczucie i miłość dwojga ludzi. W fotografiach Marceliny jest czar i magia, która przyciąga do zdjęcia. Specjalizuje się w: fotografia rodzinna, sesje narzeczeńskie, sesje portretowe i kobiece.

Agnieszka

Agnieszka Prymon Fotografia z Serca

Fotografie Agnieszki to faktycznie fotografie prosto z serca. Oddaje się całym sercem robiąc niesamowite fotorelacje i fotoreportaże z różnych wydarzeń, festiwali, warsztatów, koncertów, wernisaży, wystaw. Oprócz tego: 💛 fotografia portretowa 💛 fotografia architektury i budynków 💛 fotografia wnętrz.

Zrzut ekranu 2020-10-9 o 10.11.23.png

Poruszenie joga

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Lubisz się zmęczyć? Potrzebujesz oddechu, a może bolą cię plecy? Przyjdź na zajęcia w tej szkole koniecznie! Instruktorzy pomogą Ci przetrwać deszczowe dni i poruszyć wewnętrzną energię. Joga wzmacnia i uelastycznia ciało, redukuje stres, wycisza i regeneruje, wspomaga trawienie i pomaga w odchudzaniu, zwiększa odporność, wzmaga apetyt na życie, otwiera oczy i serce. Uczy świadomości ciała, porusza wewnętrzną energię, a przede wszystkim poprawia nastrój. To tylko część powodów dla których warto ćwiczyć jogę. :)

Psychoonkolog p.Inka Weksler

Inka Weksler Gabinet Psychoonkologiczny

Dzięki terapii przez którą prowadziła mnie Pani Inka odzyskałam ponownie swoje życie - zrozumiałam że moja choroba stała się szansą na zmianę na lepsze :) W tak ciężkiej sytuacji w życiu ważne jest nie tylko trafienie na dobrego człowieka, ale przede wszystkim na dobrego specjalistę w swojej dziedzinie - Pani Inka do takich się zalicza. Jestem jej ogromnie wdzięczna za tą pomocną dłoń i profesjonalizm. Słowa ze strony p.Inki bardzo dobrze oddają ten proces: "Współtowarzysząc Pacjentowi podążam za nim, respektując jego ograniczenia (intelektualne, fizyczne, emocjonalne, duchowe), zapewniając mu przestrzeń dla emocji i wspólnie poszukując narzędzi, metod i rozwiązań, które on sam uzna dla siebie za zdrowe, z którymi będzie się czuł dobrze. Każda droga do zdrowia jest inna, a celem terapii jest odnalezienie tej drogi."

Marylka Michalska Bioenergoterapeutka - Masaże Uzdrawiające

Wyjątkowa kobieta z niezwykłym talentem w dłoniach i w sercu. Jej relaksujące, terapeutyczne masaże z wykorzystaniem kamieni oraz prowadzoną relaksacją mają właściwości uzdrawiające. Krótko mówiąc ręce, które leczą :)