przyjaźń

Największy dar to drugi człowiek, który daje swoją obecność, który jest wsparciem, który dotrzymuje słowa, na którego zawsze można liczyć.

Polecam usługi tych osób, które nieprzypadkowo spotkałam w życiu i które bardzo mi pomogły.

Ich praca jest wyjątkowa, bo to co robią - robią prosto z serca.

Marcelina

Marcelina Andrzejewska Fotografia Naturalna

Marcelina robi wyjątkowo piękne, naturalne zdjęcia. Potrafi uchwycić w kadrze ten niezwykły moment. Delikatność i piękno kobiety czy uczucie i miłość dwojga ludzi. W fotografiach Marceliny jest czar i magia, która przyciąga do zdjęcia. Specjalizuje się w: fotografia rodzinna, sesje narzeczeńskie, sesje portretowe i kobiece.

Agnieszka

Agnieszka Prymon Fotografia z Serca

Fotografie Agnieszki to faktycznie fotografie prosto z serca. Oddaje się całym sercem robiąc niesamowite fotorelacje i fotoreportaże z różnych wydarzeń, festiwali, warsztatów, koncertów, wernisaży, wystaw. Oprócz tego: 💛 fotografia portretowa 💛 fotografia architektury i budynków 💛 fotografia wnętrz.

Zrzut ekranu 2020-10-9 o 10.11.23.png

Poruszenie joga

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Lubisz się zmęczyć? Potrzebujesz oddechu, a może bolą cię plecy? Przyjdź na zajęcia w tej szkole koniecznie! Instruktorzy pomogą Ci przetrwać deszczowe dni i poruszyć wewnętrzną energię. Joga wzmacnia i uelastycznia ciało, redukuje stres, wycisza i regeneruje, wspomaga trawienie i pomaga w odchudzaniu, zwiększa odporność, wzmaga apetyt na życie, otwiera oczy i serce. Uczy świadomości ciała, porusza wewnętrzną energię, a przede wszystkim poprawia nastrój. To tylko część powodów dla których warto ćwiczyć jogę. :)

Zrzut ekranu 2022-04-7 o 10.57.36.png

Jatki 2.0 Food&Culture

Jatki 2.0 Food&Culture to miejsce spotkań znajdujące się przy historycznej ulicy Jatki, 100 metrów
od wrocławskiego Rynku. Dzięki usytuowaniu lokalu w okolicy wyłączonej z ruchu samochodowego, pobyt w przestrzeni Jatki 2.0 Food&Culture daje poczucie odcięcia od zgiełku miasta, a każde
spotkanie zyskuje kameralną atmosferę.

Ogromne podziękowanie dla Pani Menager - Paoli za cudowne zorganizowanie mojej wystawy i wernisażu - doskonałe miejsce do prezentacji swoich prac, prawdziwe zaangażowanie personelu i wsparcie na każdym etapie organizacji jest nieocenione. Dziękuję z całego serca!

Zrzut ekranu 2022-04-7 o 11.11.24.png

Galeria Apteka Sztuki

Apteka sztuki jest galerią w Warszawie, niezależną instytucją kultury, prezentującą i promującą artystów działających w obszarze różnorodnych gatunków sztuki m.in. malarstwo, fotografia itp.

Ogromne podziękowania dla Pani Magdaleny Krowickiej za ogromny wkład w perfekcyjne zorganizowanie mojej wystawy w Warszawie.

Marylka Michalska Bioenergoterapeutka - Masaże Uzdrawiające

Wyjątkowa kobieta z niezwykłym talentem w dłoniach i w sercu. Jej relaksujące, terapeutyczne masaże z wykorzystaniem kamieni oraz prowadzoną relaksacją mają właściwości uzdrawiające. Krótko mówiąc ręce, które leczą :)