top of page
przyjaźń

Największy dar to drugi człowiek, który daje swoją obecność, który jest wsparciem, który dotrzymuje słowa, na którego zawsze można liczyć.

Polecam usługi tych osób, które nieprzypadkowo spotkałam w życiu i które bardzo mi pomogły.

Ich praca jest wyjątkowa, bo to co robią - robią prosto z serca.

Marcelina

Marcelina Andrzejewska Fotografia Naturalna

Marcelina robi wyjątkowo piękne, naturalne zdjęcia. Potrafi uchwycić w kadrze ten niezwykły moment. Delikatność i piękno kobiety czy uczucie i miłość dwojga ludzi. W fotografiach Marceliny jest czar i magia, która przyciąga do zdjęcia. Specjalizuje się w: fotografia rodzinna, sesje narzeczeńskie, sesje portretowe i kobiece.

Agnieszka

Agnieszka Prymon Fotografia z Serca

Fotografie Agnieszki to faktycznie fotografie prosto z serca. Oddaje się całym sercem robiąc niesamowite fotorelacje i fotoreportaże z różnych wydarzeń, festiwali, warsztatów, koncertów, wernisaży, wystaw. Oprócz tego: 💛 fotografia portretowa 💛 fotografia architektury i budynków 💛 fotografia wnętrz.

Zrzut ekranu 2020-10-9 o 10.11.23.png

Poruszenie joga

Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Lubisz się zmęczyć? Potrzebujesz oddechu, a może bolą cię plecy? Przyjdź na zajęcia w tej szkole koniecznie! Instruktorzy pomogą Ci przetrwać deszczowe dni i poruszyć wewnętrzną energię. Joga wzmacnia i uelastycznia ciało, redukuje stres, wycisza i regeneruje, wspomaga trawienie i pomaga w odchudzaniu, zwiększa odporność, wzmaga apetyt na życie, otwiera oczy i serce. Uczy świadomości ciała, porusza wewnętrzną energię, a przede wszystkim poprawia nastrój. To tylko część powodów dla których warto ćwiczyć jogę. :)

Zrzut ekranu 2022-04-7 o 10.57.36.png

Jatki 2.0 Food&Culture

Jatki 2.0 Food&Culture to miejsce spotkań znajdujące się przy historycznej ulicy Jatki, 100 metrów
od wrocławskiego Rynku. Dzięki usytuowaniu lokalu w okolicy wyłączonej z ruchu samochodowego, pobyt w przestrzeni Jatki 2.0 Food&Culture daje poczucie odcięcia od zgiełku miasta, a każde
spotkanie zyskuje kameralną atmosferę.

Ogromne podziękowanie dla Pani Menager - Paoli za cudowne zorganizowanie mojej wystawy i wernisażu - doskonałe miejsce do prezentacji swoich prac, prawdziwe zaangażowanie personelu i wsparcie na każdym etapie organizacji jest nieocenione. Dziękuję z całego serca!

Zrzut ekranu 2022-04-7 o 11.11.24.png

Galeria Apteka Sztuki

Apteka sztuki jest galerią w Warszawie, niezależną instytucją kultury, prezentującą i promującą artystów działających w obszarze różnorodnych gatunków sztuki m.in. malarstwo, fotografia itp.

Ogromne podziękowania dla Pani Magdaleny Krowickiej za ogromny wkład w perfekcyjne zorganizowanie mojej wystawy w Warszawie.

Marylka Michalska Bioenergoterapeutka - Masaże Uzdrawiające

Wyjątkowa kobieta z niezwykłym talentem w dłoniach i w sercu. Jej relaksujące, terapeutyczne masaże z wykorzystaniem kamieni oraz prowadzoną relaksacją mają właściwości uzdrawiające. Krótko mówiąc ręce, które leczą :)

bottom of page