top of page

Zapraszam na prowadzone przeze mnie autorskie warsztaty uwalniania emocji, powracania do swojej naturalnej mocy i wewnętrznego potencjału oraz wzmacniania procesu samouzdrawiania, podczas których korzystam między innymi z pracy z oddechem, z arteterapii i choreoterapii oraz własnego doświadczenia szamańskiej drogi uzdrawiania.

Obecnie prowadzone warsztaty to: "Powrót do siebie - wewnętrzna mądrość, moc i siła", "Uzdrawianie przez intuicyjne malowanie", "Spełniam moje marzenia - chwila mocy jest teraz", Uwolnienie Bogini - moc kreatorki, dzikiej kobiety, szamanki, wiedźmy".

UZDRAWIANIE
PRZEZ INTUICYJNE MALOWANIE

20220123_110607(0)

Zapraszam Państwa na prowadzone przeze mnie zajęcia stacjonarne we Wrocławiu lub zajęcia online na platformie Zoom pt. "UZDRAWIANIE PRZEZ INTUICYJNE MALOWANIE".

Ponieważ sama przeszłam proces diagnozy onkologicznej, samotnego macierzyństwa, pracy w korporacji - wiem z czym mierzy się współczesny człowiek i jak ważne jest zadbanie o Twój poziom energetyczny.Te warsztaty to przede wszystkim wglądy w siebie, najwięcej jest w nich czucia i odkrywania siebie. Malowanie to przyjemny sposób, uwalniania emocji, który jako narzędzie sprawdza się doskonale! W kontaktowaniu się ze sobą pomogą medytacje, które poprowadzę. Spotkanie z farbami dla każdego będzie innym doświadczeniem i inną podróżą. Nie zastanawiaj się nad tym, czy potrafisz malować lub kiedy ostatni raz to doświadczenie gościło w Twoim życiu. Nie chodzi o to, żeby namalować obraz, lecz o to, żeby wyrazić siebie, uwolnić i transformować emocje. Nie ma znaczenia, jaki będzie efekt końcowy, jak to będzie wyglądało, lecz ile Ciebie i Twojej energii przepłynie poprzez kolory. Nie ważny jest cel podróży, lecz droga, która do niego prowadzi.

Dlaczego warto?

Praktycznie natychmiast obniża poziom odczuwanego stresu.

Jest to doskonałe narzędzie do uwalniania emocji, które trudno jest wyrażać werbalnie.

Malowanie intuicyjne pobudza kreatywność, pozwala uwolnić własny potencjał skrywany pod ograniczeniami i schematami, w które zostaliśmy wrzuceni dawno temu przez programy społeczne.

Jest to pierwszy krok, pokazujący w jak łatwy sposób można przezwyciężać swoje lęki mówiące o tym, że czegoś nie potrafię.

Malowanie intuicyjne tworzy całkowicie wolną od oceny przestrzeń do wyrażenia własnej Duszy takiej, jaką chce się przejawiać na dany moment. Wszystko, co się pojawia, jest właściwe. Malowanie intuicyjne pomaga uwolnić blokady „nie umiem"; „nie potrafię” zapisane w podświadomości. Buduje zaufanie do siebie i otwiera na prowadzenie intuicji, która zawsze wie, jeśli tylko wyłączymy oceniający umysł. Będąc w procesie twórczym, wchodzimy w pewien rodzaj medytacji, uwalniając umysł od myśli, osadzając się w tu i teraz. Powstaje dzięki temu przestrzeń, w której z łatwością możemy skontaktować się z własną Duszą i uzyskać odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Medytacje, które poprowadzę skontaktują Cię z podświadomością, odkryjesz co się w niej skrywa

Wzmocnisz naturalne siły swojego organizmu, możesz uwolnić przyczynę powstawania chorób, stresu, depresji.

 

W celu umówienia terminu proszę o kontakt przez moją stronę.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY ONLINE I STACJONARNE - dokładne informacje na FB: 

20220123_104214.jpg

Arteterapia, czy inaczej artterapia, to - jak nazwa wskazuje - terapia przez sztukę. Dokładniej, jest to rodzaj psychoterapii, która wykorzystuje różne dziedziny artystyczne. Pozytywny wpływ sztuki na psychikę człowieka znany jest od dawna. Sam Sigmund Freud postulował doniosłą rolę twórczości artystycznej w badaniu treści nieświadomości. W Polsce, na początku XX w. metodą tą zajmował się wybitny pedagog i etyk, prof. Stefan Szuman, a po nim krakowski onkolog, prof. Julian Aleksandrowicz, który wprowadził tę technikę do szpitali jako uzupełnienie tradycyjnych metod kuracji.

Działania artystyczne są sposobem na wyrażenie siebie. Należy podkreślić, że w arteterapii nie trzeba mieć żadnych uzdolnień w kierunku określonej dziedziny sztuki, to nie ma znaczenia. Działanie terapeutyczne ma sam proces twórczy.

Terapia sztuką jest skuteczna zwłaszcza w przypadku osób mających kłopoty z komunikacją werbalną, zmagających się z depresją, nerwicami, zaburzeniami lękowymi, leczących uzależnienia lub u ludzi, którzy po jakiejś traumie starają się powrócić do normalnego funkcjonowania, może być także z powodzeniem stosowana jako terapia uzupełniająca w procesie leczenia chorób somatycznych, np. nowotworów. 

Jak działa arteterapia? Ekspresja artystyczna powoduje w człowieku uczucie wyzwolenia, można to określić jako oczyszczenie. Polega to na tym, że w pewnym momencie, gdy intensywnie i z zaangażowaniem pracujemy nad swoim dziełem, "puszczają" blokady emocjonalne, nagromadzone emocje znajdują w końcu ujście, lęki ustępują, zmniejsza się napięcie. To sprawia, że pacjent zyskuje większą łatwość w uwalnianiu emocji, ale i sam zaczyna uświadamiać sobie podłoże swoich problemów, choroby, a to z kolei jest początkiem pozytywnych zmian i uzdrowienia.

SPEŁNIAM MOJE MARZENIA - CHWILA MOCY JEST TERAZ

Zrzut ekranu 2022-08-7 o 14.35.02

Zapraszam Państwa na prowadzone przeze mnie zajęcia stacjonarne w Sulistrowicach i we Wrocławiu:

pt. "SPEŁNIAM MOJE MARZENIA - CHWILA MOCY JEST TERAZ"

„Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!" 

Jeżeli tu trafiłaś i właśnie sobie uświadomiłaś, że nie masz czasu nawet pomyśleć i zastanowić się jakie są Twoje marzenia - ten warsztat jest dla Ciebie - dowiesz się, dlaczego warto marzyć, jak nasze marzenia mają wpływ na nasze codzienne życie, na osiąganie sukcesów i bycia zdrowymi i szczęśliwymi ludźmi.
A może masz już swoje marzenie/marzenia, doskonale je znasz, ale na samą myśl o nim wzruszasz ramionami, bo tyle lat już czekasz i słyszysz ten głos...naiwna, to marzenie i tak się nie spełni, bo to niemożliwe, bo nie masz pieniędzy, bo nie masz czasu, bo musisz zająć się dzieckiem.... - wtedy ten warsztat jest dla Ciebie, dowiesz się się jak sprawić, żeby Twoje marzenia zaczęły się spełniać, jak je skutecznie manifestować, co to jest mapa marzeń jak się ją robi i dlaczego ważne jest żeby robić to regularnie? Jak ważna jest uważność i wdzięczność i jak powinniśmy ją praktykować?
A może wierzysz, że Twoje marzenie spełni się, ale jakoś tak się dzieje, że ono się wciąż nie spełnia i Ty wciąż wierzysz i wciąż czekasz...kolejny rok, a tu nic - wtedy ten warsztat jest dla Ciebie dowiesz się jaki jest proces spełniania marzeń, jak to jest, że jednym się udaje, a inni wciąż czekają i jak możesz to zmienić.

Tak, Twoje marzenia tylko czekają, aby móc się spełnić - pomóż sobie spełnić swoje pragnienia i pamiętaj, jak powiedział Richard Bach: „Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia”

Huna mówi od paru tysiącleci, że TERAZ to jedyny moment, kiedy możemy coś zrobić, kiedy możemy zmienić siebie, swoją rzeczywistość, co zatem zrobisz TERAZ?

Dlaczego warto?

Na warsztacie doświadczysz:

- Uzdrawiającej Mocy Kobiecego Kręgu 
- Uwalniającej mocy i uruchomienia przepływu energii w ciele poprzez pracę z oddechem
- Pracy na poziomie energetycznym - zmiany starych ograniczających wzorców, lęków
- Uwalnianie blokad z ciała poprzez swobodny, intuicyjny taniec
- Piękna manifestacji marzeń, jako siły wprowadzania zmian w życiu i sięgania po to co zechcesz
- Wysokich energii wspierających Cię w realizacji celów,
- Odnalezienia w sobie chęci i mocy kreacji
- Połączenia się z siłą swoich przodkiń, mocą bogiń i czterech żywiołów
- Połączenia z mocą miejsc mocy - kamiennym kręgiem 
- Otwierającej serce Ceremonii Kakao - łagodnej medycyny, która rozbudza nasze zmysły, kreatywność, pomaga skontaktować się z naszymi emocjami, leczy serce, poza tym zawiera antyoksydanty działają energetyzująco i regenerująco na komórki i organizm. 
- Podróży przy bębnie szamańskim
- Harmonizującej, uzdrawiającej i głęboko relaksującej kąpieli w dźwiękach gongów i innych instrumentów archaicznych

 

W celu umówienia terminu proszę o kontakt przez moją stronę. NAJBLIŻSZE WARSZTATY - dokładne informacje na FB: 

Zrzut ekranu 2022-08-16 o 12.15.07.png

UWOLNIENIE BOGINI
- MOC KREATORKI, DZIKIEJ KOBIETY, SZAMANKI, WIEDŹMY

Uwolnienie bogini

Zapraszam Panie na prowadzone przeze mnie zajęcia stacjonarne w Sulistrowicach:

pt. "UWOLNIENIE BOGINI - MOC KREATORKI, DZIKIEJ KOBIETY, SZAMANKI, WIEDŹMY"

"W każdej kobiecie drzemie potężna siła, bogactwo dobrych instynktów, moc twórcza oraz odwieczna, prastara mądrość. To dzika kobieta symbolizująca instynktowną naturę kobiet. (...) Wszystkie jesteśmy przepełnione tęsknotą za dzikością (...) By ją odnaleźć, kobiety muszą powrócić do instynktów, do swej najgłębszej wiedzy.(...) Bez nas Dzika Kobieta umiera. Bez Dzikiej Kobiety umieramy my. Dla prawdziwie pełnego życia obie muszą żyć". 

Clarissa Pinkola Estes "Biegnąca z Wilkami"

"Podróż do siebie, do kobiety w Tobie to podróż przez las. Czasem jest słonecznie i wtedy czerpiesz całą sobą piękno istnienia. Czasem zapada zmrok i wtedy czerpiesz całą sobą piękno istnienia. Czasem zapada mrok i mierzysz się z lękami w swoim umyśle. Gubisz drogę i czujesz osamotnienie. Ale w lesie znajdziesz istoty, które Cię wspierają - to Twoje przodkinie - dadzą Ci wskazówki, zioła, kamienie, które otwierają Cię na Twoją intuicję. To przyjaciele, którzy dostrzegają w Tobie światło, kiedy ty go nie dostrzegasz. To Twój krąg kobiet. (...) zza drzew wychodzą zwierzęta mocy, które prowadzą Cię do poznania siebie. (...) Dotknij kory drzewa i poczuj cudowną, boską energię w sobie. Swój potencjał, kreatywność, miłość i piękno. Jesteś Kobietą, Boginią pełną możliwości i boskiej energii sprawczej."

Dora Rosłońska "Przebudzenie lisicy"

 

Jeżeli tu trafiłaś to znaczy, że też szukasz w swoim życiu czegoś więcej, uczysz się ufać swojej intuicji, szukasz bliskości z samą sobą, z naturą, szukasz swojej pasji, swojej wewnętrznej mocy, a może wszystko to już masz i potrzebujesz po prostu tak ważnej obecności drugiej kobiety, kobiety, która Cię zrozumie, która Cię nie będzie oceniać i tak samo jak Ty otworzy przed Tobą swoje serce. Cieszę się, że jesteś. Spotkasz na naszych warsztatach wiele kobiet, które otworzyły się na zmianę, na spotkanie piękna swojej duszy, swojego czystego ja.
Zapraszamy Cię z otwartym sercem, do bezpiecznej przestrzeni, do wspólnego odnajdywania swojej mocy, swojej dzikości, swoich pierwotnych instynktów, połączenia się z głosem Twojej intuicji, z siłą przodkiń, z żywiołami, z siłami natury, matką Ziemią, z mocą góry Ślęży. Ślężę badał znany radiesteta i badacz miejsc mocy – Leszek Matela. Potwierdził to, co powtarzano do tej pory w legendach. Zbadał górę i jednoznacznie stwierdził silne promieniowanie mające korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Jest to jeden z największych czakramów w Polsce.
https://www.astromagia.pl/.../sleza-miejsce-mocy-na...
Na warsztatach obudzisz w sobie drzemiącą w Tobie kreatywność i potencjał, odkryjesz w sobie prawdziwą bogini, dotkniesz swojej czystej kobiecości, łącząc się ze swoimi przodkiniami poczujesz siłę i wsparcie i może będzie to pierwszy tak ważny krok w życiu do wprowadzenia zmian, których pragniesz.

 

Dlaczego warto?

Na warsztacie doświadczysz:

-

- Uzdrawiającej Mocy Kobiecego Kręgu 
- Uwalniającej mocy i uruchomienia przepływu energii w ciele poprzez pracę z oddechem
- Pracy na poziomie energetycznym - zmiany starych ograniczających wzorców, uwalnianie blokad i lęków
- Piękna manifestacji marzeń, jako siły wprowadzania zmian w życiu i sięgania po to co zechcesz
- Odnalezienia w sobie chęci i mocy kreacji, tworzenia, pasji
- Połączenia się ze swym ciałem, ze swoją dziką naturą w ruchu - wyrazimy swą dzikość w tańcu spontanicznym i uwolnimy głos
- Zobaczenia w sobie prawdziwej dzikiej kobiety i siły jaka z tego płynie
- Połączenia się z siłą swoich przodkiń i mocą bogiń
- Połączenia z mocą miejsc mocy - Ślężą oraz kamiennym kręgiem, mocą żywiołów, kryształów, natury 
- Otwierającej serce Ceremonii Kakao - łagodnej medycyny, która rozbudza nasze zmysły, kreatywność, pomaga skontaktować się z naszymi emocjami, leczy serce, poza tym zawiera antyoksydanty działają energetyzująco i regenerująco na komórki i organizm. 
- Podróży szamańskiej oraz podstawy z wiedzy - wprowadzenia do szamanizmu
- Harmonizującej, uzdrawiającej i relaksującej kąpieli w dźwiękach gongów i innych instrumentów archaicznych

Zabierzesz ze sobą wspaniałe wspomnienia, nowe znajomosci kobiet podążających ścieżką dzikiej kobiety, tej która wie, , wiedzę o miejscu mocy - górze Ślęży, zdjęcia z wyprawy, jeżeli jeszcze nie masz - to swoje miejsce i zwierzę mocy, kryształy wzmacniające, obraz twojej duszy na płótnie oraz swój własny przedmiot mocy.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY - dokładne informacje na FB: 

bottom of page